Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+

O nasMisją naszej placówki jest tworzenie w porozumieniu z rodzicami optymalnych warunków do wszechstronnego rozwoju, każdego dziecka z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb, możliwości i predyspozycji. Przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród społeczności lokalnej. Wykształceni, kreatywni nauczyciele, którzy odnoszą się do dzieci z uczuciem troskliwości, opiekuńczości i serdeczności, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Posiadamy wygodne, funkcjonalne i estetycznie urządzone sale.

Rodzinna atmosfera i zdrowe domowe posiłki przygotowywane na miejscu oraz 3k= kreatywna i kompetentna kadra! To przede wszystkim charakteryzuje nasze przedszkole!!

Zdrowa własna kuchnia

Wiemy jak ważne jest, aby dzieci już od początku miały kontakt ze zdrowym jedzeniem. Nawyki żywieniowe z dzieciństwa mają niebagatelny wpływ na to jak jemy jako dorośli, dlatego u nas jemy zdrowo. Posiłki przygotowywane są na miejscu w przedszkolnej kuchni. Kuchnia zaopatruje się u sprawdzonych dostawców. Dzieci dostają naturalny, pyszny i prawidłowo zbilansowany posiłek – śniadanie, obiad w postaci dwóch oddzielnie podanych dań  i podwieczorek.

I  ŚNIADANIE (8.30)
II  ŚNIADANIE (10.15)
ZUPA (11.30)
II DANIE (13.00)
PODWIECZOREK (14.30)

Stawiamy na kreatywność!

W domowej, rodzinnej atmosferze, dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne, dzięki czemu rozwijają swoje naturalne zdolności twórcze.

Wszystkie dzieci są kreatywne, maja naturalną tendencję do fantazjowania, eksperymentowania, lubią odkrywać nowe przeznaczenia przedmiotów. Jak nie zniszczyć tkwiącej w dzieciach naturalnej kreatywności a wręcz przeciwnie sprawić by nie bały się niekonwencjonalnych pomysłów, nieoczekiwanych odpowiedzi, miały odwagę myśleć inaczej? Malujemy, poznajemy kolory, plamy i formy. Dowiemy się, jak wiele ciekawych rzeczy można zrobić z tak niepozornych przedmiotów jak gazeta, torba papierowa, talerzyk papierowy, sznurek czy pudełko. Nasze przedszkole to miejsce z pasją!

Dzieci bawią się i pracują w trzech oddziałach:
         
3-latki (grupa Pszczółki)
4-5 latki (grupa  Biedronki)
5-latki (grupa Mądre Sowy)    

©2018 Publiczne Przedszkole w Młochowie.

Deklaracja dostępności

Projekt i realizacja: 10M